1. Новини Закарпаття
  2. >

Clubhouse в Telegram

Вийшла нова версія Telegram 7.6

Вийшла нова версія Telegram 7.6

У версію Telegram 7.6 для Android і iOS впровадили голосові чати нового типу, які по функціоналу нагадують Clubhouse. Тепер чати можна створювати не тільки в групах, а й в каналах. Число їх слухачів при цьому не обмежена.

Голосові чати в Telegram, на відміну від Clubhouse, тепер можна записувати. Ефір потім буде публікуватися як подкаст для тих, хто не зміг приєднатися до прямої трансляції. Про те, що аудіочат був записаний, можна буде дізнатися завдяки червоній мітці.

Читайте на ГК:Міжнародний рекорд: вилучено понад 32 тонни “шишок” марихуани (ВІДЕО)

Учасники чатів тепер можуть піднімати руку, щоб за згодою адміністратора ставати спікерами. Для того, щоб організатор чату краще орієнтувався в списках слухачів, в ньому буде висвітлюватися інформація з графи «Про себе».

Адміністратори груп і каналів можуть створювати запрошення посилання для голосових чатів. Окремі посилання при цьому будуть передбачені для спікерів. Це означає, що після вступу в чат їм не потрібно буде чекати, коли дозволять включити мікрофон.

Для позначення теми обговорення можна задавати назву для голосового чату, яке буде відрізнятися від імені каналу або групи. Публічні спікери зможуть приєднуватися до чатах прямо зі своїх каналів, щоб не використовувати особисті акаунти.

У звичайних чатах також є нововведення. Тепер користувачі можуть змінити чат при пересиланні повідомлення після натискання на X. Також з'явиться можливість перезапустити довгі голосові повідомлення з того моменту, де виникла пауза при прослуховуванні.

Для Android-клієнтів відкрили опцію налаштування дії при змахуванні вліво в списку чатів. Цією дією можна закріпити його, позначити його як прочитаний, архівувати, вимкнути повідомлення або видалити.

Читайте на ГК:Річка і оголене тіло: Демі Роуз потішила фанатів еротичною фотосесією (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:Науковці пояснили, чому для дорослих так швидко летить час
Читайте на ГК:У Росії бунтують військові: експерт розповів у чому причина незадоволення (ВІДЕО)