1. Новини Закарпаття
  2. >

Google запускає Alpha Global

Співробітники Google з 10 країн створили профспілкову коаліцію Alpha Global

Співробітники Google з 10 країн створили профспілкову коаліцію Alpha Global

Організація буде контролювати відносини між Google і материнською компанією Alphabet. Зараз до її складу входять 13 профспілок.

Читайте на ГК:На Борнео заново відкрили унікальну птицю (ФОТО)

Працівники компанії об'єдналися в глобальну коаліцію через кілька тижнів після того, як в США і Канаді була створена профспілка Alphabet Workers Union, пише The Verge. Спочатку в нього увійшли 230 співробітників Google, однак за тиждень їх кількість збільшилася до 700. Після цього інженер-програміст компанії і голова профспілки Парул Кул заявив, що боротьба за свої права не повинна обмежуватися парою країн - тому працівникам слід об'єднуватися з колегами з-за кордоном, щоб «зміцнити командний дух і протистояти несправедливості з боку роботодавця».

Читайте на ГК:Дочка легендарного футболіста знялася оголеною (ФОТО)

Поки Alpha Global не має офіційних юридичних можливостей для роботи з Google. Керівники коаліції пообіцяли, що протягом найближчого часу будуть намагатися вирішити всі паперові питання, після чого профспілка зможе офіційно представляти інтереси співробітників в судах в разі будь-яких порушень з боку Alphabet.

Alpha Global став частиною міжнародної федерації профспілок UNI Global Union - вона представляє інтереси в цілому 20 мільйонів співробітників різних компаній. Генеральний секретар UNI Крісті Хоффман привітала створення глобальної коаліції профспілок співробітників Alphabet і заявила, що проблеми такої великої компанії повинні вирішуватися на міжнародному рівні.

Поки до складу коаліції входять профспілки з США, Великобританії, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Ірландії, Бельгії, Данії, Фінляндії та Італії

Читайте на ГК:Курйози на дорозі: у Франції 88-річний водій розігнався до 191 км/год., бо спізнювався на щеплення
Читайте на ГК:Собака-робот патрулює вулиці Бронксу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Чехії серед дітей активно поширюється "південноафриканський" штам коронавірусу
загрузка...