1. Новини Закарпаття
  2. >

Telegram можуть видалити з Google Play

До каліфорнійського суду вже подано заяву щодо видалення

До каліфорнійського суду вже подано заяву щодо видалення

Голова американської організації «Коаліція за безпечний інтернет» Марк Гінсберг звернувся з позовом проти Alphabet. Він хоче, щоб корпорація видалила Telegram з магазину додатків Google Play. Позов поданий до суду Каліфорнії.

Гінсберг заявив, що використання Telegram сприяє поширенню екстремізму та антисемітизму, а також месенджер використовується для розсилки загроз і координації насильства на расовому грунті.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

Глава коаліції посилається на недавнє видалення соцмережі Parler, яку використовували прихильники Дональда Трампа для координації дій під час штурму Капітолію. Він зазначає, що Google не зробила аналогічних дій щодо Telegram.

Гінсберг подав аналогічний позов до Apple з вимогою видалити Telegram з App Store.

Засновник Telegram Павло Дуров раніше говорив, що адміністратори месенджера заблокували сотні закликів до насильства в США. Також Telegram видалив десятки ультраправих каналів, що пропагують перевагу білої раси і публікують нацистську символіку. Мессенджер додав позначку про шахрайство до фейкового аккаунту Дональда Трампа.

Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні