1. Новини Закарпаття
  2. >

Що буде представлено на презентації Apple

Не варто чекати iPhone 12

Не варто чекати iPhone 12

Зазвичай, Apple проводить 3-4 великих конференції в рік: у березні, червні, презентація нових iPhone у вересні, і анонс і презентація нових iPad або Mac в жовтні.

У 2020 році презентація в березні була скасована, в червні в режимі онлайн була проведена Apple 2020 WWDC, де була представлена ​​iOS 14, і ось на 15 вересня призначена онлай-конференція.

Більшість експертів і аналітиків очікують, що в рамках цього заходу новий iPhone 12 не буде поданий через затримки у виробництві, а сама презентація буде присвячена новим Apple Watch Series 6 і iPad Air.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)

Новий iPhone (з підтримкою 5G!), Який залишається головним продуктом Apple в структурі продажів, може бути представлений через 3-4 тижні, на конференції в жовтні. Не виключно, що Apple представить всі новинки разом вже завтра - в цьому випадку, варто чекати зростання акцій AAPL. Хоча глобальні поставки нової моделі все одно очікуються з затримкою в кілька тижнів.

Особливу увагу варто звернути на презентацію нових Apple Watch: за цей підрозділ відповідає Джефф Вільямс, головний операційний директор. За даними Bloomberg, його називають основним кандидатом на пост СЕО і наступником Тіма Кука, в разі відходу останнього на пенсію.

Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)
загрузка...