1. Новини Закарпаття
  2. >

Історична угода: Nvidia підтвердила свою згоду на купівлю Arm $40 млрд

Очікувана угода купівлі Arm може стати найбільшою в історії напівпровідникової галузі

Очікувана угода купівлі Arm може стати найбільшою в історії напівпровідникової галузі

12 вересня 2020 року три видання (Bloomberg, The Wall Street Journal і Financial Times) повідомили, що Nvidia і SoftBank провели всі необхідні переговори. Компанії зовсім скоро, очікується, що це відбудеться сьогодні в понеділок, 14 вересня, оголосять про перехід до Nvidia виробника мікросхем Arm. SoftBank отримає за цей актив $40 млрд. Причому японська інвестиційна компанія придбала Arm в 2016 році приблизно за $32 млрд.

Примітно, що в 2016 році Arm і Nvidia оцінювалися на ринку приблизно однаково. Зараз капіталізація виробника графічних чіпів становить $330 млрд.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)

За інформацією від неназваних джерел в компаніях, в результаті угоди Softbank отримає акції Nvidia і стане одним з її найбільших акціонерів. Раніше в 2017 році компанія придбала 4,9% акцій Nvidia за $ 4 млрд. Однак, цей пакет Softbank продала в 2019 році.

Представники Nvidia і SoftBank відмовилися надати ЗМІ коментарі з приводу угоди.

Купівля всіх без винятку активів Arm з боку Nvidia може створити загрозу для багатьох IT-компаній, які ліцензують технології британського розробника чіпів. Тому ця угода зажадає схвалення антимонопольних регуляторів.

Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1
Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією