1. Новини Закарпаття
  2. >

Microsoft припиняє підтримку Internet Explorer 11

Ймовірність виникнення проблем сумісності існує

Ймовірність виникнення проблем сумісності існує

Компанія Microsoft планує припинити підтримку Internet Explorer 11 і застарілої версії Microsoft Edge Legacy на базі EdgeHTML в 2021 році, повідомляється в офіційному блозі компанії. Edge Legacy більше не буде підтримуватися з 9 березня наступного року, а Internet Explorer 11 - з 17 серпня.

IE11 перестане отримувати оновлення безпеки для роботи в сервісах Microsoft 365 - Office 365, OneDrive, Outlook та інших. Крім того, браузер не буде підтримуватися сервісом Microsoft Teams ще раніше - 30 листопада 2020 року.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)

Компанія відзначає, що після цих дат користувачі з застарілими версіями браузерів або спостерігатимуть збої, або взагалі не зможуть працювати з іншими службами Microsoft. У блозі повідомляється, що всі зусилля розробників будуть направлені на роботу над новою версією Edge на движку Chromium, і користувачі зможуть отримати кращий досвід при роботі на новій версії. Перехід на неї в компанії пообіцяли зробити якомога більш плавним. Крім того, Microsoft заявила, що Windows 10 20H2 вперше буде поставлятися з Chromium Edge.

У компанії відзначили, що вважають новий Microsoft Edge на базі Chromium кращим втіленням сучасного браузера, і пообіцяли, що додатки і сайти, створені для версії Legacy, працюватимуть і в новому Edge.

Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1
Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією