1. Новини Закарпаття
  2. >

В Instagram зʼявився прямий конкурент TikTok

TikTok оголосила про створення власного фонду в $ 200 млн для підтримки популярних користувачів.

 TikTok оголосила про створення власного фонду в $ 200 млн для підтримки популярних користувачів.

5 серпня 2020 року Facebook анонсувала запуск на платформі Instagram сервісу коротких відео під назвою Reels. Це прямий конкурент популярного китайського додатку TikTok.

Сервіс Reels позиціонується в Instagram як «новий спосіб створювати і відкривати для себе короткі розважальні відео». Тепер, розміщуючи відео в публічному акаунті, будь-який користувач може «вийти на аудиторію на глобальній сцені».

Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя

Reels дозволяє знімати і редагувати 15-секундні відео в Instagram. На них можна накладати різні ефекти і музику, а також використовувати в них оригінальні аудіодоріжки. Відтворення відео в роликах можна прискорити або сповільнити. На відміну від функції «Історій» в Instagram, сервіс Reels пропонує більш складні інструменти для редагування і обробки роликів.

Сервіс Reels працює в мобільному додатку Instagram для Android і iOS.

Читайте на ГК:Не видасть чоловіків, які втекли з України: одна з країн проти екстрадиції українців призовного віку

Раніше сервіс Reels вже був доступний в тестовому режимі користувачам в Індії і Бразилії. З сьогоднішнього дня він став доступний користувачам більш ніж в 50 країнах світу, включаючи США, Мексику, Великобританію, Францію, Німеччину, Японію, Австралію та інші.

Також Reels недоступний в країнах, де Instagram не володіє правами на використання музики. У цих країнах користувачі зможуть дивитися контент Reels, але не чути музику. Поки що Україна є одною з таких країн.

Користувачі можуть видалити свій ролик в Reels, а також поскаржитися на відео іншого користувача, якщо воно порушує правила спільноти Instagram.

Читайте на ГК:«Велика частина» його корпусу пішла під воду: акули атакували російське судно
Читайте на ГК:Нічна атака РФ: сусіди румуни публікують відеокадри вибухів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Чисельність вовчих зграй стала реальною загрозою: природоохоронний статус вовків можуть змінити