1. Новини Закарпаття
  2. >

TikTok звинувачує Facebook в нечесній конкуренції

Держсекретар США Майкл Помпео повідомив, що TikTok можуть заблокувати на території США через побоювання, що соцмережа може передавати дані користувачів владі Китаю

 Держсекретар США Майкл Помпео повідомив, що TikTok можуть заблокувати на території США через побоювання, що соцмережа може передавати дані користувачів владі Китаю

Новий генеральний директор TikTok Кевін Майєр опублікував пост, в якому звинуватив корпорацію Facebook в спробах витіснити китайську соцмережу з американського ринку. Він також пообіцяв, що відтепер робота TikTok буде більш прозора для регуляторів і суспільства.

«У TikTok ми вважаємо, що добросовісна конкуренція робить всіх нас краще. Ми раді, коли інші компанії запускають якісні продукти. Але давайте зосередимо наші зусилля на чесній і відкритій конкуренції в інтересах наших споживачів, а не на зловмисних атаках, які здійснює наш конкурент Facebook - атаках, замаскованих під патріотизм і покликаних покласти край самій нашій присутності в США», - заявив Майєр.

Читайте на ГК:"Роздягни мене повністю": тіло знаменитої фітнес-моделі назвали витвором мистецтва (ФОТО 18+)

Майєр розповів, що TikTok зараз знаходиться під найбільш пильним оком громадськості та регуляторів через китайське походження компанії. Він зазначив, що компанія планує надавати регуляторам інформацію про роботу алгоритмів ранжирування і модерації контенту. За словами Майєра, TikTok створила спеціальний підрозділ, який буде зосереджено на питаннях звітності та прозорості в роботі соцмережі. За допомогою цього спецпідрозділу експерти зможуть в режимі реального часу вивчати коди TikTok і принципи модерування контенту.

«Ми вважаємо за необхідно показати користувачам, рекламодавцям, авторам і регуляторам, що ми є відповідальними членами американського суспільства, які дотримуються законів країни», - заявив Майєр.

Крім цього, Майєр повідомив про фонд контентмейкерів TikTok, розмір якого зараз становить $200 млн, а в найближчі три роки зросте до $1 млрд в США і $2 млрд по всьому світу. Крім того, TikTok розраховує створити 10 тис. нових робочих місць всередині своєї компанії на території США.

«Без TikTok у американських рекламодавців знову залишиться мало варіантів. Конкуренція вичерпується. Споживачі можуть отримати вигоду тільки з росту здорових, успішних платформ, таких як TikTok, і ми будемо боротися за те, щоб і надалі пропонувати свою платформу авторам, користувачам і брендам протягом багатьох років »

 

Читайте на ГК:Фітнес-модель приголомшила пікантним контентом (ФОТО)
Читайте на ГК:"Купіль Диявола": модель знялася в бікіні на краю одного із найнебезпечніших водоспадів у світі
Читайте на ГК:Гороскоп на 29 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
загрузка...