1. Новини Закарпаття
  2. >

Telegram подав офіційну антимонопольну скаргу в Єврокомісію на Apple

Єврокомісія вже почала проводити антимонопольне розслідування за двома скаргами щодо Apple

Єврокомісія вже почала проводити антимонопольне розслідування за двома скаргами щодо Apple

Скарга, яка була отримана керівником відділу з питань конкуренції Єврокомісії Маргрет Вестагер, полягає в монополізації ринку і вимозі роботи виключно через магазин App Store, що є порушенням прав конкуренції. Telegram вважає, що Apple повинна «дати користувачам можливість завантажувати на свої пристрої програмне забезпечення не тільки з App Store».

Читайте на ГК:NASA успішно запустила важку ракету-носій Atlas V з новим марсоходом Perseverance

«Apple має можливість брати колосальну 30% комісію з обороту будь-якого цифрового сервісу, представленого додатком в App Store, включаючи продаж самих додатків і всі збори за преміум-послуги в цих додатках, але не обмежуючись цим», - йдеться в скарзі.

Регулятор пообіцяв уважно вивчити діючі правила і обмеження в App Store і їх відповідність правилам конкуренції, що діють в Євросоюзі.

Раніше в червні 2020 року розробників (включаючи Spotify, Rakute, Epic Games і Match Group) через високі комісій в App Store і жорстких правил роботи в Apple Pay, включаючи обмеження використання чіпа NFC в пристроях Apple тільки сервісом Apple Pay.

Читайте на ГК:Ілон Маск заявив, що в Tesla готові ділитись технологіями та ліцензувати автопілот
Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів