1. Новини Закарпаття
  2. >

Twitter знову блокуватиме небажаний контент

Облікові записи, чиї власники будуть регулярно намагатися публікувати посилання на заборонений контент, будуть блокуватися.

Облікові записи, чиї власники будуть регулярно намагатися публікувати посилання на заборонений контент, будуть блокуватися.

У Twitter оголосили про нову політику поширення контенту на платформі. Сервіс має намір блокувати посилання, що містять пропаганду ненависті та насильства.

За новими правилами адміністрація Twitter залишає за собою право на розміщення попереджень при переході по посиланнях і на їх блокування. Більш того, сервіс отримує право заблокувати розміщення таких матеріалів до публікації.

Якщо користувач не згоден з блокуванням свого твіту, то він зможе звернутися в довідковий центр, щоб дізнатися деталі.

Читайте на ГК:Вчені почали зборку найскладнішої споруди в історії

Щоб оперативно виявляти таку інформацію, Twitter має намір обмінюватися інформацією зі своїми партнерами, а також використовувати якісь внутрішні інструменти і зворотний зв'язок з користувачами.

Нові правила вступлять в силу 30 липня.

Незадовго до цього Twitter почав боротьбу з користувачами, які пересилають і репостять статті, які вони не читали. Тепер їх проситимуть спочатку відкрити ці матеріали. Поки функцію тестують в версії Twitter для Android в США, дати її появи на iOS немає.

Читайте на ГК:Google планує провести підводний кабель через Атлантичний океан
Читайте на ГК:Гороскоп на 30 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)