1. Новини Закарпаття
  2. >

Twitter знову блокуватиме небажаний контент

Облікові записи, чиї власники будуть регулярно намагатися публікувати посилання на заборонений контент, будуть блокуватися.

Облікові записи, чиї власники будуть регулярно намагатися публікувати посилання на заборонений контент, будуть блокуватися.

У Twitter оголосили про нову політику поширення контенту на платформі. Сервіс має намір блокувати посилання, що містять пропаганду ненависті та насильства.

За новими правилами адміністрація Twitter залишає за собою право на розміщення попереджень при переході по посиланнях і на їх блокування. Більш того, сервіс отримує право заблокувати розміщення таких матеріалів до публікації.

Якщо користувач не згоден з блокуванням свого твіту, то він зможе звернутися в довідковий центр, щоб дізнатися деталі.

Читайте на ГК:Ще одна масштабна пожежа в РФ: горить величезне підприємство (ВІДЕО)

Щоб оперативно виявляти таку інформацію, Twitter має намір обмінюватися інформацією зі своїми партнерами, а також використовувати якісь внутрішні інструменти і зворотний зв'язок з користувачами.

Нові правила вступлять в силу 30 липня.

Незадовго до цього Twitter почав боротьбу з користувачами, які пересилають і репостять статті, які вони не читали. Тепер їх проситимуть спочатку відкрити ці матеріали. Поки функцію тестують в версії Twitter для Android в США, дати її появи на iOS немає.

Читайте на ГК:У Москві сталася масштабна пожежа: в торговельному центрі пролунали вибухи (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Казахстан та Узбекистан відмовились від "газового союзу" з рф
Читайте на ГК:«Люди хочуть бути в Росії»: Путін визнав, що веде війну проти України