1. Новини Закарпаття
  2. >

Google дозволила співробітникам віддалено працювати ще рік

Google стала першою технологічною компанією США, що дозволила віддалену роботу до липня 2021 року

Google стала першою технологічною компанією США, що дозволила віддалену роботу до липня 2021 року

Компанія Google підтвердила, що дозволить своїм співробітникам працювати віддалено до кінця червня 2021 року через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19. Про це йдеться в корпоративному листі керівництва, розісланому працівникам Google.

Раніше компанія заявляла, що більшість співробітників будуть працювати віддалено до кінця 2020 року, при цьому деяким з них буде дозволено повернутися в офіс ще раніше. Тепер же всі працівники Google, яким не обов'язково з'являтися на робочому місці, зможуть залишитися вдома до наступного червня.

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]

«Щоб дати співробітникам Google можливість піклуватися про своє здоров'я і своїх близьких, ми прийняли рішення дозволити працювати з дому до 30 червня 2021 року всім, кому не потрібно з'являтися в офісі. Ми сподіваємося, це забезпечить гнучкість, яка дозволить нашим співробітникам збалансувати роботу з турботою про себе протягом наступних 12 місяців », - йдеться в листі генерального директора компанії Сундара Пічаї.

Подібне рішення від однієї з найбільших технологічних компаній світу може свідчити про те, що в ній готуються до тривалої, багатомісячної пандемії, пише CNN.

Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)
Читайте на ГК:Соціолог довів зв'язок між корупцією у країні та ожирінням міністрів