1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

У мережі виявили великий витік, що містить ранні прототипи класичних ігор Nintendo 1990-х років

108

За однією з версій, дані отримані в результаті злому сервера, пов'язаного з BroadOn, з якої компанія Nintendo уклала контракт на розробку апаратного і програмного забезпечення Wii.

У мережі виявили великий витік, що містить ранні прототипи класичних ігор Nintendo 1990-х років

Він включає Yoshi's Island, Super Mario Kart і Star Fox. Це могла бути частина більш раннього передбачуваного витоку вихідного коду Nintendo, про яку вперше повідомили в травні.

У деяких прототипів відрізняється візуал, деякі мали інший інтерфейс або обходилися без певних механік. Так, Yoshi's Island мала інші HUD, музичний супровід і набір міні-ігор. В Super Mario Kart перегони проходили без керованого заносу. У Star Fox 2 серед персонажів-пілотів можна було вибрати людину.

У прототипі Yoshi's Island «Super Donkey» з'являється новий персонаж.

У витоку містяться прототипи Super Mario World, F-Zero, Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario RPG, Super Mario All-Stars, Link's Awakening DX, Star Fox 2, Wild Trax і Pokemon Diamond and Pearl.

Розробник Star Fox 2 Ділан Катберт впізнав створену ним майже 30 років тому середовище розробки на C++.

У вихідному коді Super Mario 64 знайшли Луїджі. Спочатку розробники мали намір включити його в якості ігрового персонажа для багатокористувального режиму, але в підсумку Луїджі не потрапив у фінальну версію гри через «проблеми з пам'яттю». Команда говорила про включення Луїджі в міні-гру, але відмовилася і від цієї ідеї.

Протягом декількох років існувала теорія, що Луїджі був секретним персонажем в грі. Він був включений в якості ігрового персонажа в ремейк Super Mario 64 для Nintendo DS 2004 року. Однак в останньому витоку знайшли ранній прототип і навіть невикористану озвучку для Луїджі.

Автор витоку не розкритий.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber