1. Новини Закарпаття
  2. >

Розроблено метод контролю снів

Вчені визначили як передавати звукові сигнали людині під час сну

Вчені визначили як передавати звукові сигнали людині під час сну

Дослідники з групи Fluid Interfaces в Media Lab Массачусетського технологічного інституту представили новий метод під назвою «Інкубація мрії» (TDI). Цей протокол, реалізований через додаток в поєднанні з сенсорним пристроєм відстеження, не тільки допомагає записувати звіти про сни, а й спрямовує сновидіння до конкретних тем.

Метод TDI і супутня технологія служать інструментами для контрольованих експериментів у вивченні снів, розширюючи можливості для дослідження того, як вони впливають на емоції, творчий потенціал, пам'ять та інші можливості людини.

Читайте на ГК:Маск розповів, як пройшов перший туристичний політ у космос

Попередні дослідження в сфері нейробіології показали, що гіпнагогія або найраніша стадія сну, проміжний стан, схожа на стадію REM (швидкого сну) з точки зору мозкових хвиль і досвіду; проте, на відміну від REM, люди все ще можуть розрізняти звуки, хоча вже бачать сон.

Щоб спростити протокол TDI, міждисциплінарна група в Media Lab спроектувала і розробила Dormio, пристрій для відстеження, який може змінювати сни. Воно виявляє стадію гіпнагогіі і потім передає звукові сигнали в точні моменти часу в циклі сну. Після пробудження зміст керованого сну людини може використовуватися для виконання таких завдань, як, наприклад, написання розповіді, стверджують вчені.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Дана робота стартувала в 2017 році. Вченими вже створені вдосконалений пристрій Dormio, а також платформа аналізу, потоковая платформа, додаток iOS для захоплення і потокової передачі звуку і веб-додаток для захоплення, зберігання та потокової передачі звуку. Ці мобільні та онлайн-платформи дозволяють впроваджувати метод TDI за допомогою різних технологій з відкритим вихідним кодом.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
загрузка...