1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple просить користувачів не заклеювати камери MacBook.

Кристувачам в якості додаткової міри безпеки компанія радить стежити, які саме встановлені на їх ноутбуках додатки мають дозволу на використання камери.

Кристувачам в якості додаткової міри безпеки компанія радить стежити, які саме встановлені на їх ноутбуках додатки мають дозволу на використання камери.

Apple опублікувала на своєму порталі технічної підтримки інструкцію, в якій компанія просить користувачів не заклеювати чи закривати електричними накладками камери ноутбуків MacBook, MacBook Air або MacBook Pro. А якщо вони використовуються, то тоді не можна закривати кришку ноутбуків. Таким чином Apple намагається захистити екрани своїх пристроїв від зовнішнього впливу і поломок. Користувачам, які бояться стеження за допомогою вбудованої камери, компанія радить користуватися штатними засобами повідомлення і блокування включення камери.

Читайте на ГК:Закарпатця засудили "через хворобу": у ВЛК його визнали абсолютно придатним

Apple пояснила, що всі ноутбуки MacBook спроектовані з мінімальним зазором між клавіатурою і дисплеєм. Тому установка на камеру додаткової плівки або накладки може призвести до поломки камери через додаткове навантаження на цей елемент. До того ж наклейка на камеру або захисна накладка можуть блокувати роботу датчиків регулювання колірного балансу TrueTone і автопідлаштування яскравості, які знаходяться близько біля камери.

Читайте на ГК:На Закарпатті утворились величезні електронні черги вантажівок: що сталося
Читайте на ГК:Мобілізація в Україні підходить до нового формату: відомо, які повістки будуть задіяні та кого візьмуть в армію?
Читайте на ГК:"Гриби є, та діє табу": чи зможуть закарпатці "полювати" в лісах?