1. Новини Закарпаття
  2. >

TikTok заблокують в США та Австралії

ByteDance повідомляла, що випустить оновлення додатка для iOS, в якому TikTok перестане постійно копіювати і аналізувати дані з буфера обміну.

ByteDance повідомляла, що випустить оновлення додатка для iOS, в якому TikTok перестане постійно копіювати і аналізувати дані з буфера обміну.

Федеральна торгова комісія США спільно з Мін'юстом розглядають можливість звинуватити власника китайського додатку TikTok компанію ByteDance в порушенні закону про конфіденційність даних користувачів, молодших 14 років. Сервіс може бути заблоковано на території країни.

За даними джерел Reuters, чиновники вже неодноразово обговорювали це питання.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)

Представник сервісу у відповідь заявив, що TikTok «серйозно ставиться до безпеки всіх користувачів», а в США «користувачам молодше 13 років програма надається з обмеженими функціями, що дозволяє забезпечити додаткові заходи безпеки і захисту конфіденційних даних, розроблені спеціально для молодої аудиторії».

Тим часом 6 червня держсекретар США Майкл Помпео підтвердив можливість заблокувати роботи TikTok і інших китайських соцмереж в країні. Він нагадав, що китайські телекомунікаційні компанії Huawei і ZTE вже визнані загрозою для національної безпеки США.

Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1

Пізніше на цю тему висловився віце-президент США Майк Пенс. Він підтвердив, що американська адміністрація буде використовувати жорсткий підхід до регулювання діяльності китайських високотехнологічних компаній. Він нагадав слова президента Дональда Трампа, який говорив, що Білий дім буде захищати інтереси США від «компрометації з боку Китайської комуністичної партії».

Уряд Австралії також стикається із закликами заборонити TikTok як додаток, що представляє загрозу національній безпеці. У ньому зареєстровано більше 1,6 млн австралійців, і сенат побоюється, що Китай може використовувати ці дані користувачів.

Влада вже направила TikTok запит про співробітництво в дослідженні діяльності платформи в країні.

Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією
Читайте на ГК:“Українська мова є частиною нашої культурної спадщини”: Кисельов зробив несподівану заяву /ВІДЕО