1. Новини Закарпаття
  2. >

Samsung представила новітній бездротовий стерилізатор та зарядний пристрій

Поки що невідомо чи може пристрій знищувати COVID-19

Поки що невідомо чи може пристрій знищувати COVID-19

Компанія Samsung представила бездротовий зарядний пристрій, який заряджає батарею смартфонів і одночасно стерилізує їх ультрафіолетовим випромінюванням. За даними компанії, це допоможе знищити 99% всіх бактерій і мікробів, при цьому в маркетингових матеріалах не згадується, чи здатний стерилізатор боротися з вірусом COVID-19.

Читайте на ГК:Світиться у темряві: вчені виявили найбільшу незвичну акулу (ВІДЕО)

Девайс являє собою коробочку білого кольору, всередину якої потрібно покласти телефон, щоб його зарядити і стерилізувати. Він оснащений двома ультрафіолетовими лампами, які дезінфікують пристрій по всій поверхні. Стерилізатор працює по одній кнопці, при цьому через 10 хвилин після включення автоматично відключає функцію стерилізації. Крім того, він може зарядити смартфон за допомогою бездротового зарядного пристрою на 10 Вт, йдеться на сайті Samsung.

Samsung стверджує, що потужності ультрафіолетового випромінювання в пристрої вистачить, щоб знищити майже всі патогени, але про COVID-19 нічого не говорить. Ймовірно, девайс не впорається з вірусом, пише Android Authority: за даними дослідників, для його знищення потрібно інтенсивне випромінювання в короткохвильовій частині ультрафіолетового спектра (UVC). Samsung не розкриває, з якою довжиною хвилі світло використовується в стерилізаторі.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна
Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку