1. Новини Закарпаття
  2. >

Нарешті Tinder впровадить нову функцію

В Tinder запускають відеодзвінки

В Tinder запускають відеодзвінки

У дейтінг-додатку Tinder з'явилася нова функція Face to Face, яка дозволить не тільки листуватися з людиною, але і спілкуватися по відеозв'язку. Поки її тестують в 13 країнах і регіонах.

Нова функція доступна користувачам декількох американських штатів, в тому числі Вірджинії, Іллінойсу, Джорджії і Колорадо, а також її запустили в Бразилії, Австралії, Іспанії, Італії, Франції, В'єтнамі, Індонезії, Південній Кореї, Таїланді, Перу, Чилі та в Тайвані.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)

Однак навіть в цих країнах випробувати функцію відеозв'язку можуть обмежені тестові групи.

Спочатку в Tinder планують оцінити технічну частину роботи Face to Face і той рівень навантаження, який вона створить на сервери.

Відмінною особливістю відеодзвінків в додатку є обов'язкова згода обох сторін на відеочат. Також перед початком дзвінка обидва учасники повинні підтвердити, що вони приймають правила адміністрації сервісу. У їх числі - заборону на демонстрацію оголених тіл і «сексуальний контент», а також відмова від ненависницьких висловлювань, насильства та інших незаконних дій.

Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1
Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією