1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple не буде оновлювати тисячі додатків AppStore

Apple призупинила поновлення тисяч ігрових додатків в китайському App Store, оскільки у розробників немає ліцензії від місцевої влади

Apple призупинила поновлення тисяч ігрових додатків в китайському App Store, оскільки у розробників немає ліцензії від місцевої влади

В останні тижні компанія зіткнулася зі зростаючим тиском з боку уряду Китаю, який вимагає від Apple дотримання місцевих правил, включаючи вимогу про наявність ліцензії, наданої урядом.

Як повідомляє The Financial Times, американський технологічний гігант заявив розробникам минулого тижня, що відтепер їм потрібно буде отримувати дозволи від китайської влади, якщо вони хочуть завантажити ігри в App Store.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

В даний час в China App Store розміщено близько 60 тисяч платних мобільних ігор та ігор, всередині яких можна здійснювати покупки. Для роботи всіх таких додатків в Китаї з 2016 року потрібна ліцензія провайдера. Самі ж ліцензії видаються після розгляду урядом, отримати їх може бути досить складно. Однак з 2010 року регуляторні органи Китаю видали трохи більше 43 тис. Ліцензій, а в 2019 році було видано всього 1570 ліцензій. В результаті з'явилися тисячі ігор, які не відповідають правилам.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

У магазинах додатків для Android правило ліцензування зазвичай дотримується, вказує FT. Однак Apple дотримувалася більш вільної політики, дозволяючи розробникам публікувати свої додатки, поки вони чекають отримання дозволів, що може зайняти місяці. У лютому Apple повідомила розробникам додатків для iOS в Китаї про необхідність отримувати ліцензії. У червні компанія почала попереджати розробників про те, що їм потрібно буде отримати ліцензії на свої ігри до 30 червня, інакше додатки будуть видалені з магазину.

Примітно, що Китай є найбільшим в світі ігровим ринком і дуже прибутковою країною для Apple.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...