1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple не буде оновлювати тисячі додатків AppStore

Apple призупинила поновлення тисяч ігрових додатків в китайському App Store, оскільки у розробників немає ліцензії від місцевої влади

Apple призупинила поновлення тисяч ігрових додатків в китайському App Store, оскільки у розробників немає ліцензії від місцевої влади

В останні тижні компанія зіткнулася зі зростаючим тиском з боку уряду Китаю, який вимагає від Apple дотримання місцевих правил, включаючи вимогу про наявність ліцензії, наданої урядом.

Як повідомляє The Financial Times, американський технологічний гігант заявив розробникам минулого тижня, що відтепер їм потрібно буде отримувати дозволи від китайської влади, якщо вони хочуть завантажити ігри в App Store.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна

В даний час в China App Store розміщено близько 60 тисяч платних мобільних ігор та ігор, всередині яких можна здійснювати покупки. Для роботи всіх таких додатків в Китаї з 2016 року потрібна ліцензія провайдера. Самі ж ліцензії видаються після розгляду урядом, отримати їх може бути досить складно. Однак з 2010 року регуляторні органи Китаю видали трохи більше 43 тис. Ліцензій, а в 2019 році було видано всього 1570 ліцензій. В результаті з'явилися тисячі ігор, які не відповідають правилам.

Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель

У магазинах додатків для Android правило ліцензування зазвичай дотримується, вказує FT. Однак Apple дотримувалася більш вільної політики, дозволяючи розробникам публікувати свої додатки, поки вони чекають отримання дозволів, що може зайняти місяці. У лютому Apple повідомила розробникам додатків для iOS в Китаї про необхідність отримувати ліцензії. У червні компанія почала попереджати розробників про те, що їм потрібно буде отримати ліцензії на свої ігри до 30 червня, інакше додатки будуть видалені з магазину.

Примітно, що Китай є найбільшим в світі ігровим ринком і дуже прибутковою країною для Apple.

Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Зіткнення Землі з астероїдом не запобігти – прогноз NASA