1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook закриває свій TikTok

Аналог TikTok закривають

Аналог TikTok закривають

Соціальна мережа Facebook оголосила про ліквідацію додатки Lasso, яке виступало альтернативою сервісу обміну короткими відеороликами TikTok. Lasso припинить роботу 10 липня.

Сервіс був запущений в кінці 2018 роки як відповідь TikTok. Lasso дозволяв користувачам знімати 15-секундні відеоролики і накладати на них популярну музику, після чого ділитися ними з спільнотою. Стрічка додатку була налаштована на алгоритмічні рекомендації відеороликів користувачам, а також давала можливість шукати відео по хештегом або переглядати сторінки з тематичними колекціями.

Читайте на ГК:Міні-скульптурка Альфреда Нобеля у Стокгольмі: черговий шедевр художника-скульптора із Закарпаття (ФОТО)

Судячи з усього, Facebook вирішила закрити Lasso через те, що сервіс так і не набув популярності, яку можна порівняти з TikTok - в Google Play у Lasso на даний момент близько п'яти мільйонів завантажень, в той час як у TikTok - понад один мільярд. У своєму повідомленні представники компанії відзначили, що вирішили припинити цей експеримент і подякували користувачам соцмережі, які ділилися один з одним відеороликами в Lasso. До 10 липня, коли додаток буде ліквідовано, користувачі зможуть зберегти всі потрібні відеозаписи, які шкода втратити.

Читайте на ГК:"Роздяглася на пляжі": "гарячі" кадри дружини актора Венсана Касселя (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Закриті магазини та комендантська година": від неділі Чехія переходить на п'ятий рівень PES
Читайте на ГК:Український "Щедрик" ще так не звучав. Привітання з висоти Кавказьких гір
загрузка...