1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook закриває свій TikTok

Аналог TikTok закривають

Аналог TikTok закривають

Соціальна мережа Facebook оголосила про ліквідацію додатки Lasso, яке виступало альтернативою сервісу обміну короткими відеороликами TikTok. Lasso припинить роботу 10 липня.

Сервіс був запущений в кінці 2018 роки як відповідь TikTok. Lasso дозволяв користувачам знімати 15-секундні відеоролики і накладати на них популярну музику, після чого ділитися ними з спільнотою. Стрічка додатку була налаштована на алгоритмічні рекомендації відеороликів користувачам, а також давала можливість шукати відео по хештегом або переглядати сторінки з тематичними колекціями.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

Судячи з усього, Facebook вирішила закрити Lasso через те, що сервіс так і не набув популярності, яку можна порівняти з TikTok - в Google Play у Lasso на даний момент близько п'яти мільйонів завантажень, в той час як у TikTok - понад один мільярд. У своєму повідомленні представники компанії відзначили, що вирішили припинити цей експеримент і подякували користувачам соцмережі, які ділилися один з одним відеороликами в Lasso. До 10 липня, коли додаток буде ліквідовано, користувачі зможуть зберегти всі потрібні відеозаписи, які шкода втратити.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...