1. Новини Закарпаття
  2. >

В NASA заявили, що перенесуть запуск свого марсоходу

Якщо марсохід не вийде запустити цього літа, місію потрібно буде перенести на осінь 2022 року.

Якщо марсохід не вийде запустити цього літа, місію потрібно буде перенести на осінь 2022 року.

NASA повідомила, що запуск апарату «Персевіренс» (Perseverance), який повинен вивчити поверхню Марсу, що відбудеться в кращому випадку 30 липня. Однак є ймовірність, що його перенесуть на одну з дат до 15 серпня. Не виключено також, що запуск відбудеться ще пізніше.

Причиною затримки стало те, що 22 червня сенсори рідкого кисню видали аномальні показники. Фахівцям належить встановити причину того, що сталося і усунути проблему.

Автоматичний ровер «Персевіренс» побудований на платформі робота Curiosity, але забезпечений поліпшеним науковим обладнанням, камерами і системою Sample Caching System. Вона призначена для збору зразків марсіанського грунту.

Читайте на ГК:"Роздягни мене повністю": тіло знаменитої фітнес-моделі назвали витвором мистецтва (ФОТО 18+)

Спочатку запуск передбачалося здійснити 17 липня. Потім в НАСА заявили, що він відбудеться не пізніше 20 липня, і це остаточна дата. Але потім запуск перенесли на 22 липня. Проблема була викликана забрудненням на лініях наземної підтримки.

При цьому місія має обмежене вікно запуску, тому що Земля і Марс знаходяться на оптимальній відстані лише раз в 26 місяців.

Читайте на ГК:Фітнес-модель приголомшила пікантним контентом (ФОТО)
Читайте на ГК:"Купіль Диявола": модель знялася в бікіні на краю одного із найнебезпечніших водоспадів у світі
Читайте на ГК:Гороскоп на 29 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
загрузка...