1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Microsoft закриває всі свої магазини

123

Закриття всіх магазинів Microsoft Store призведе до збитків

Microsoft закриває всі свої магазини

26 червня 2020 року Microsoft повідомила на офіційному порталі компанії, що назавжди закриє всі свої роздрібні магазини по всьому світу і сфокусується на онлайн-продажах. Чотири головні точки продажів (операційні центри) компанії, які знаходяться в Лондоні, Нью-Йорку, Сіднеї та Редмонді, будуть перепрофільовані, а їх приміщення переобладнані.

Співробітники підрозділів роздрібних і корпоративних продажів компанії показали, що можуть продуктивно працювати з користувачами і покупцями в віддаленому режимі. Тому Microsoft вирішила адаптуватися до ситуації і провести стратегічні зміни в своїй діяльності, пов'язаної з роздрібною торгівлею. Планується, що співробітники Microsoft будуть і далі продовжувати обслуговувати корпоративних клієнтів дистанційно, а також забезпечувати необхідний рівень продажів, проводити навчання та організовувати необхідну підтримку для своїх клієнтів без присутності в офісі або магазині Microsoft Store. До того ж компанія зробить акцент на розвиток цифрових вітрин на порталі Microsoft.com і розширення контенту та пропозицій в магазинах Xbox і Windows, а також продовжить інвестувати в цифрові інновації в галузі програмного і апаратного забезпечення.

Компанія Microsoft розвивала мережу фірмових магазинів Microsoft Store з 2009 року, по всьому світу їх було більше 80-ти.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber