1. Новини Закарпаття

Туристам до МКС дозволено вийти у відкритий космос

Один з туристів до МКС зможе вийти у відкритий космос

Один з туристів до МКС зможе вийти у відкритий космос

Ракетно-космічна корпорація «Енергія» повідомила про укладення контракту з американською Space Adventures Inc. Згідно з документом, в 2023 року корабля «Союз-МС» доставить на Міжнародну космічну станцію двох туристів. Один з учасників польоту зможе вийти у відкритий космос.

«Планується, що в ході експедиції один з учасників космічного польоту спільно з професійним російським космонавтом зробить вихід у відкритий космос з російського сегменту МКС», - відзначили в РКК «Енергія».

Читайте на ГК:Купити якісний пропіленгліколь в Україні

Незважаючи на підписання контракту, кандидатів для польоту поки немає.

На сайті Space Adventures, між тим, «шукачам пригод» пропонують стати першим туристом, які вийшли у відкритий космос: «Якщо ви зважитеся летіти в космос на російському космічному кораблі «Союз», у вас є можливість продовжити своє перебування на МКС, щоб зробити вихід у відкритий космос в супроводі професійного космонавта».

Читайте на ГК:Як правильно обрати розчини для контактних лінз з гіалуроновою кислотою: що краще не тільки очищує і зберігає лінзи, а також зволожує і подовжує термін комфортного носіння?

Перебування на МКС при такому польоті триватиме 16 днів. Це на 6 днів довше «звичайної» туристичної програми.

«Ціна польоту з виходом у відкритий космос залежить від того, коли відбудеться політ, і інших чинників», - заявили в Space Adventures.

Читайте на ГК:Центр Лімфа https://www.limpha.com.ua/ — чому слід звертатися до професіоналів, щоб вилікувати лімфедему і що це за хвороба?
Читайте на ГК: Касові апарати за найкращими цінами
Читайте на ГК:Ресторан для гурманів у Львові
загрузка...