1. Новини Закарпаття
  2. >

Виправлено серйозну проблему в роботі Windows 10

Microsoft швидко виправила помилки в роботі Windows 10

Microsoft швидко виправила помилки в роботі Windows 10

В червні 2020 року Microsoft випустила патчі для всіх підтримуваних в поточний момент версій Windows 10, які усувають проблеми з принтерами, створені попередніми оновленнями ОС. Також патчі вийшли для Windows Server 2012/2016/2019 і Windows 8.1.

Багато користувачів зіткнулися з проблемами некоректної роботи різних принтерів після установки оновлень, що входять в червневий пакет оновлень безпеки (Patch Tuesday) для Windows 10. Виявилося, що після установки цих оновлень, якщо користувач підключає USB-принтер, а потім вимикав черех деякий час ОС, а далі відключав або вимикав принтер, то при наступному запуску Windows 10 використаний для підключення порт USB пропадав зі списку портів принтера. Крім того, Windows 10 не змогла виконувати жодну задачу, яка вимагала взаємодії з цим «відключеним» портом, включаючи друк документів.

Читайте на ГК:Модель Катаріна Мазепа показала «гарячу» світлину (ФОТО)

Глобальне поширення цієї проблема також було зафіксовано Microsoft і в компанії пояснили, що приступили до роботи для її усунення.

Деякі користувачі знайшли свій варіант вирішення цієї проблеми - вони стали підключати до порту USB і включати принтер до запуску Windows 10. Але, наприклад, для власників ноутбуків таке рішення є не дуже зручним.

Microsoft в оперативному режимі, через тиждень після виникнення цієї проблеми, випустила патчі для деяких версій Windows 10. Ці патчі доступні в центрі оновлення Windows, їх також можна встановити вручну.

Судячи з швидкої реакції Microsoft, це була дійсна серйозна проблема, яка виникла у користувачів Windows 10.

Читайте на ГК:Новий мутований штам вірусу отримав назву «омікрон», - ВООЗ
Читайте на ГК:Інтернет-зірка зі США знялася в "голому" бікіні (ФОТО)
Читайте на ГК:Президента Чехії знову доставили до лікарні з підозрою на коронавірус
загрузка...