1. Новини Закарпаття
  2. >

NASA не змінюватиме плани через коронавірусну інфекцію

NASA як і раніше готується до запуску свого нового марсоходу Perseverance 20 липня і не планує його зрушувати через пандемію коронавирусной інфекції

NASA як і раніше готується до запуску свого нового марсоходу Perseverance 20 липня і не планує його зрушувати через пандемію коронавирусной інфекції

Оскільки наступне вікно для вильоту через положення планет буде тільки через 26 місяців. Про це повідомляється на сайті американського космічного агентства.

«Завдяки взаємному розташуванню Землі і Марсу можливість запуску з'являється тільки кожні 26 місяців. Якщо Perseverance не відправиться на Марс цього літа, проекту доведеться почекати вересня 2022 року, щоб спробувати знову. Це серйозно вплине на довгострокові цілі програми дослідження Марсу НАСА і збільшить загальний ризик місії », - йдеться на сайті агентства.

Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

Мета місії Perseverance - пошуки ознак мікроскопічної життя на Марсі в далекому минулому.

Ровер буде свердлити поверхню Марсу в різних точках кратера і збирати зразки каменів і реголіту. Пробірки зі зразками залишать на планеті - пізніше за ними відправлять ще один марсохід, який забере їх і доставить на Землю. Всього це може зайняти до 10 років - для успішного завершення місії НАСА співпрацюватиме з Європейським космічним агентством.

Дата запуску місії призначена на 20 липня, в той час як вікно для польоту закінчиться 11 серпня. Згідно з планами, Preserverance приземлиться на поверхні Марса 18 лютого 2021 року.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
загрузка...