1. Новини Закарпаття
  2. >

SpaceX пропонує протестувати свій сервіс глобального інтернету

SpaceX проводить бета-тестування звʼязку Starlink

SpaceX проводить бета-тестування звʼязку Starlink

Угруповання інтернет-супутників Starlink на орбіті перевищила 500, і SpaceX готується тестувати систему. Компанія запропонувала людям подавати заявки на участь в бета-тестах її зв'язку.

На сайті SpaceX користувачам пропонують «отримувати новини про Starlink і доступності послуг в вашому регіоні», заповнивши форму із зазначенням адреси електронної пошти та поштового індексу. Форма також дозволяє потенційним клієнтам подати заявку на бета-тестування служби Starlink.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів

Тим, хто заповнив анкету, приходить лист:

Учасники бета-тестування отримають термінал з плоскою дисковою антеною, діаметр якої становить 0,48 метра. Раніше гендиректор SpaceX Ілон Маск описав їх як «маленький НЛО на паличці». Антени терміналу будуть автоматично направлятися в сторону кращого супутникового сигналу.

У SpaceX обіцяють, що Starlink буде забезпечувати швидкість до 1 Гбіт/с при затримках від 25 до 35 мілісекунд. Для порівняння, супутники першого покоління HughesNet забезпечують швидкість завантаження до 25 Мбіт/с і швидкість передачі даних до 3 Мбіт/с при затримці більше 500 мілісекунд. SpaceX поки не давала даних по швидкості завантаження. Однак, згідно з уже наданої інформації, з інтернетом від Starlink можна буде організовувати відеоконференції і грати в високоякісні відеоігри.

Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)

Маск також говорив, що при успішному випробуванні бета-версії першими послугу отримають жителі США і Канади. Однак, ймовірно, жителі міст і інших населених пунктів, яким доступні послуги Інтернету зі швидкістю 100 Мбіт/с, не зможуть користуватися Starlink.

Раніше повідомлялося, що армія США буде експериментувати з використанням широкосмугового зв'язку Starlink для передачі даних по військовим мережам. Угода про спільні дослідження і розробки, підписана з SpaceX 20 травня, дає Пентагону три роки на цей процес.

Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи
Читайте на ГК:Ізраїль заявив, що готовий застосувати атомну зброю у відповідь на атаку Ірану: людство опинилося на порозі ядерної війни
Читайте на ГК:Війська західних країн можуть опинитися в Україні: заява ексспецпредставника США в Україні