1. Новини Закарпаття
  2. >

У WhatsApp зʼявляться електронні платежі

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу електронних платежів на платформі WhatsApp

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу електронних платежів на платформі WhatsApp

Функція поки що доступна тільки на території Бразилії.

Як пояснюється в офіційному блозі месенджера, відправка грошей або здійснення платежів будуть безкоштовні для індивідуальних користувачів. З компаній буде стягуватися сервісний збір за отримання платежів, подібний до того, який вони, можливо, вже платять за обробку транзакцій за допомогою банківських карт.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)

«Понад десять мільйонів компаній в сфері малого та мікробізнесу підтримують життєдіяльність спільнот і населених пунктів в Бразилії. Там стало звичним відправляти повідомлення WhatsApp компаніям, щоб отримати необхідну інформацію. Тепер клієнти зможуть не тільки переглядати каталоги магазинів, але і оплачувати товари, що сподобалися. Так як платежі в WhatsApp підтримуються через Facebook Pay, в майбутньому ми хочемо зробити можливим використання однієї і тієї ж банківської карти для всіх додатків компанії Facebook », - зазначено в повідомленні.

Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1

Безпека грошових переказів буде забезпечена шестизначним PIN-кодом і розблокуванням відбитком пальця для захисту від неавторизованих транзакцій. Компанія буде співпрацювати з Banco do Brasil, Nubank і Sicredi на базі систем Visa і Mastercard, а також з Cielo, провідною платіжною системою в Бразилії.

«Бразилія - перша країна, де ми широко впроваджуємо платежі в WhatsApp. Скоро буде більше! », - пообіцяв глава Facebook Марк Цукерберг.

Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією
Читайте на ГК:“Українська мова є частиною нашої культурної спадщини”: Кисельов зробив несподівану заяву /ВІДЕО