1. Новини Закарпаття
  2. >

У WhatsApp зʼявляться електронні платежі

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу електронних платежів на платформі WhatsApp

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу електронних платежів на платформі WhatsApp

Функція поки що доступна тільки на території Бразилії.

Як пояснюється в офіційному блозі месенджера, відправка грошей або здійснення платежів будуть безкоштовні для індивідуальних користувачів. З компаній буде стягуватися сервісний збір за отримання платежів, подібний до того, який вони, можливо, вже платять за обробку транзакцій за допомогою банківських карт.

Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент

«Понад десять мільйонів компаній в сфері малого та мікробізнесу підтримують життєдіяльність спільнот і населених пунктів в Бразилії. Там стало звичним відправляти повідомлення WhatsApp компаніям, щоб отримати необхідну інформацію. Тепер клієнти зможуть не тільки переглядати каталоги магазинів, але і оплачувати товари, що сподобалися. Так як платежі в WhatsApp підтримуються через Facebook Pay, в майбутньому ми хочемо зробити можливим використання однієї і тієї ж банківської карти для всіх додатків компанії Facebook », - зазначено в повідомленні.

Читайте на ГК:Вчені почали збірку найскладнішої споруди в історії

Безпека грошових переказів буде забезпечена шестизначним PIN-кодом і розблокуванням відбитком пальця для захисту від неавторизованих транзакцій. Компанія буде співпрацювати з Banco do Brasil, Nubank і Sicredi на базі систем Visa і Mastercard, а також з Cielo, провідною платіжною системою в Бразилії.

«Бразилія - перша країна, де ми широко впроваджуємо платежі в WhatsApp. Скоро буде більше! », - пообіцяв глава Facebook Марк Цукерберг.

Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту или оформить кредит на карту без без проверки кредитной истории в Украине
Читайте на ГК:Как оформить кредит на карту срочно в Киеве и взять кредит на карту круглосуточно
Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту и как оформить кредит на карту без отказа в Киеве