1. Новини Закарпаття
  2. >

У WhatsApp зʼявляться електронні платежі

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу електронних платежів на платформі WhatsApp

Компанія Facebook оголосила про запуск сервісу електронних платежів на платформі WhatsApp

Функція поки що доступна тільки на території Бразилії.

Як пояснюється в офіційному блозі месенджера, відправка грошей або здійснення платежів будуть безкоштовні для індивідуальних користувачів. З компаній буде стягуватися сервісний збір за отримання платежів, подібний до того, який вони, можливо, вже платять за обробку транзакцій за допомогою банківських карт.

Читайте на ГК:Американка прокинулася майже через годину після смерті

«Понад десять мільйонів компаній в сфері малого та мікробізнесу підтримують життєдіяльність спільнот і населених пунктів в Бразилії. Там стало звичним відправляти повідомлення WhatsApp компаніям, щоб отримати необхідну інформацію. Тепер клієнти зможуть не тільки переглядати каталоги магазинів, але і оплачувати товари, що сподобалися. Так як платежі в WhatsApp підтримуються через Facebook Pay, в майбутньому ми хочемо зробити можливим використання однієї і тієї ж банківської карти для всіх додатків компанії Facebook », - зазначено в повідомленні.

Читайте на ГК:Bloomberg склав рейтинг найбагатших сімей світу

Безпека грошових переказів буде забезпечена шестизначним PIN-кодом і розблокуванням відбитком пальця для захисту від неавторизованих транзакцій. Компанія буде співпрацювати з Banco do Brasil, Nubank і Sicredi на базі систем Visa і Mastercard, а також з Cielo, провідною платіжною системою в Бразилії.

«Бразилія - перша країна, де ми широко впроваджуємо платежі в WhatsApp. Скоро буде більше! », - пообіцяв глава Facebook Марк Цукерберг.

Читайте на ГК:Космічні туристи SpaceX повернулися на Землю
Читайте на ГК:Відомий бренд випустив продовольчу сумку в клітинку за понад тисячі (ФОТО)
Читайте на ГК:Ольга Куриленко здивувала фанатів відвертими фото в спокусливому бікіні (ФОТО)
загрузка...