1. Новини Закарпаття
  2. >

В США можливо створення нового судового позову

Федеральна влада США зацікавилися тим, як обмежити вплив Google на ринку онлайн-пошуку в рамках свого антимонопольного розслідування щодо техгіганта

Федеральна влада США зацікавилися тим, як обмежити вплив Google на ринку онлайн-пошуку в рамках свого антимонопольного розслідування щодо техгіганта

Габріель Вайнберг, головний виконавчий директор конкуруючого пошукача DuckDuckGo, розповів, що його компанія спілкувалася з держрегуляторами і міністерством юстиції США всього кілька тижнів тому. Чиновники були зацікавлені в тому, щоб Google пропонував споживачам альтернативи своїй пошуковій системі на пристроях Android і в веб-браузері Google Chrome. «Ми обговорювали пошук, і вони задавали нам детальні питання про пошукові системи», - додав Вайнберг.

Читайте на ГК:Не спрацювали гальма: Tesla влаштувала смертельну ДТП на великій швидкості /ФОТО

Тим часом міністерство юстиції США розпочало розробку судового позову, який можуть подати в найближчі місяці. Це може покласти початок одному з найбільш значних антимонопольних справ в США після судового переслідування Microsoft Corp. в 1998 році.

Згідно з минулорічними оцінками, бізнес пошукача приніс корпорації майже $100 млрд.

Читайте на ГК:Які зміни чекають на українців, що перебувають у Чехії

«Ми продовжуємо брати участь в поточних розслідуваннях, що проводяться міністерством юстиції і генеральним прокурором Пакстон, і у нас немає ніяких нових коментарів з приводу спекуляцій», - сказав представник Google.

Зараз міністерство юстиції офіційно не коментує інформацію про нове розслідування.

В Європі Google вже оштрафували на рекордні $ 5 млрд за порушення антимонопольного законодавства в 2018 році. За підсумками цього рішення компанія зобов'язана тепер надавати споживачам, які використовують смартфони на Android, вибір різних пошукових систем і веб-браузерів. При цьому конкуруючі компанії повинні пропонувати ціну за включення в список на аукціоні. Деякі з них виявилися незадоволені цим механізмом.

Читайте на ГК:В Італії єгиптянин жорстоко вбив 23-річну українку: в неї залишився син
Читайте на ГК:Ізраїль атакував авіабазу в Сирії, яку використовували росіяни — Reuters
Читайте на ГК:У Китаї "рознесли" ядерні загрози Росії - Reuters