1. Новини Закарпаття
  2. >

Частина сервісів Apple просто перестала функціонувати

Apple не пояснила причини збою.

Apple не пояснила причини збою.

2 і 3 червня 2020 року частка хмарних сервісів Apple, таких як iCloud Account & Sign In, iCloud Mail, iCloud Web Apps, стали недоступні для багатьох користувачів по всьому світу.

На пристроях Apple з'являлася помилка збою при синхронізації даних з iCloud, не працював сервіс системи авторизації «Вхід з Apple», виникли збої в роботі iCloud Mail, App Store і Apple Pay, система не пускала користувачів в їх акаунти iCloud, перестали запускати деякі мобільні додатки, наприклад, хмарний генератор паролів, який працював через iCloud.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

В даний час на порталі Apple повідомлено, що всі проблеми усунені. Це також відображено на порталі зі статусом всіх призначених для користувача сервісів компанії - там все в нормі, але були зафіксовані раніше і вирішені три проблеми з iCloud.

Масштабні збої в iСloud траплялися і раніше. Так, 14 березня 2019 року протягом декількох годин збій в цьому хмарному сервісі не давав користувачам працювати з поштою, документами, контактами, додавати події в календар.

Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні