1. Новини Закарпаття

Ентузіаст зібрав радіоприймач з чіпу банківської карти.

Умілець використовував кредитки і якості інших елементів конструкції.

Умілець використовував кредитки і якості інших елементів конструкції.

Ентузіаст Біллі Чунг зміг зібрати детекторний радіоприймач за допомогою чіпу від кредитної картки. Зазвичай в конструкції в якості детектора використовується діод.

Заміна діода стала можливою завдяки тому, що сучасні розумні чіпи вже містять цей елемент. Для створення радіо потрібно просто підключити необхідні колодки на кредитній карті до іншої частини радіоканалу.

Читайте на ГК:Купити якісний пропіленгліколь в Україні

Він обрізав карти при створенні котушок, щоб отримати змінний індуктор для налаштування радіо. Поворот диску дозволяє налаштувати радіостанції, а при підключеному навушнику з високим опором можна слухати AM-радіо.

Біллі розкриває подробиці своєї ідеї для всіх, хто хоче повторити збірку.

Читайте на ГК:Як правильно обрати розчини для контактних лінз з гіалуроновою кислотою: що краще не тільки очищує і зберігає лінзи, а також зволожує і подовжує термін комфортного носіння?
Читайте на ГК:Центр Лімфа https://www.limpha.com.ua/ — чому слід звертатися до професіоналів, щоб вилікувати лімфедему і що це за хвороба?
Читайте на ГК: Касові апарати за найкращими цінами
Читайте на ГК:Ресторан для гурманів у Львові
Читайте на ГК:Як правильно обирати жалюзі та ролети та чому слід в першу чергу звернути увагу саме на високу якість цих товарів?
Читайте на ГК:4 секрети зберігання речей в маленькій кімнаті, що перетворять тісноту в затишок
загрузка...