1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook подає в суд на російський Oculus

Facebook ще не судилася в Росії за товарні знаки, проте випадки врегулювання схожих питань в сфері доменів вже були

Facebook ще не судилася в Росії за товарні знаки, проте випадки врегулювання схожих питань в сфері доменів вже були

Американська компанія Facebook подала позов до петербурзького ТОВ «Еко» до Суду з інтелектуальних прав: соцмережа вимагає припинити правову охорону товарного знаку Oculus, пише «Коммерсант». Позов поданий 28 квітня, прийнятий до виробництва 7 травня, розгляд судом призначено на 15 червня.

За даними «СПАРК-Інтерфакс», ТОВ «Еко» зареєстрували в Санкт-Петербурзі в 2008 році. Компанія займається продажем товарів для дому та косметики, на її домені розташований інтернет-магазин. Гендиректор «Еко» Катерина Сучкова та її засновник Олексій Клявін відмовилися розмовляти з «Коммерсантом» про позов, який до компанії подала Facebook.

Читайте на ГК:Хейлі Бібер поділилася відвертими фотографіями з відпустки

Як пише газета, в грудні 2016 року «Еко» зареєструвала товарний знак «окулюс» / Oculus. Він поширюється на кілька видів діяльності, в тому числі послуги ігор на комп'ютерну мережу. У свою чергу назву Oculus також носить підрозділ Facebook, який розробляє ПЗ і пристрої для віртуальної реальності; воно було куплено компанією за два роки до реєстрації ТОВ «Еко» свого товарного знаку, в 2014 році.

Читайте на ГК:У Британії поліцейські пропустили два виклики, займаючись сексом

В 2017 році американська компанія зажадала від платіжної системи «Золота корона» передати їй безоплатно домен facebook.ru. Судячи за даними сервісу Whois, їй це вдалося - зараз домен належить соціальної мережі.

Читайте на ГК:З'явилося відео бійні у Пермі (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Чоловік посміхався на камеру: пасажири літака зайнялися сексом просто на борту (ВІДЕО)
Читайте на ГК:З'явилося відео поранення стрілка у Пермі (ВІДЕО 18+)
загрузка...