1. Новини Закарпаття
  2. >

Nvidia змінює умови ліцензування ігор для GeForce Now

Такі заходи прийняті з метою зробити бібліотеку стабільнішою

Такі заходи прийняті з метою зробити бібліотеку стабільнішою

Видавці більше не зможуть видаляти свої ігри з майданчика - проте багато з них не погодилися з новими умовами.

В останні тижні ряд видавців, включаючи Activision Blizzard, Take-Two і Bethesda, почали по черзі видаляти свої ігри з сервісу. Компаніям не сподобався підхід Nvidia до реалізації Geforce Now - їм не вдавалося домовитися про те, які ігри залишаться на майданчику після бета-версії. Так, ігри, які були в бібліотеці Activision Blizzard на майданчику, зникли незабаром після її запуску - хоча раніше були доступні в рамках дворічного бета-тестування, незважаючи на заборону використовувати їх на стрімінгових сервісах за ліцензійною угодою. Через відсутність домовленостей з Nvidia багато видавців покинули службу, проте в компанії вирішили змінити правила ліцензування проектів.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

Тепер видавцям і розробникам слід самим пропонувати свої ігри для сервісу. У Nvidia вважають, що завдяки такій політиці їм вдасться убезпечити Geforce Now від «раптових» рішень студій видалити той чи інший проект з майданчика. За словами віце-президента сервісу Філа Ейслера, близько двохсот видавців все ж погодилися співпрацювати з компанією і надати свої ігри для бібліотеки. При цьому багато як і раніше роздумують над стратегією взаємодії з хмарними сервісами.

На даний момент в бібліотеці стрімінгового сервісу доступні понад дві тисячі ігор, включаючи Apex Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Destiny 2, Dota 2, Fortnite, Rocket League, Terraria і Tom Rain Clancy's Rainbow Six Siege.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...