1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд Великобританії вивчає справу Huawei

Уряд Великобританії вивчить діяльність компанії Huawei на тлі розробки плану зі скорочення присутності китайської корпорації в країні.

Уряд Великобританії вивчить діяльність компанії Huawei на тлі розробки плану зі скорочення присутності китайської корпорації в країні.

Це рішення британського уряду послідувало за оголошенням американської влади про нові санкції щодо Huawei.

«Безпека і стійкість наших мереж мають першорядне значення. Після того, як США оголосили про додаткові санкції проти Huawei, Національний центр кібербезпеки (NCSC) Великобританії уважно вивчить будь-який вплив, який компанія може надати на мережі країни », - оголошують чиновники.

Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів

У січні британський уряд вирішив обмежити роль Huawei в функціонуванні бездротових мереж Великобританії, включаючи мережі 5G, до 35%, одночасно знижуючи частку китайської компанії на ринку країни. Проте влада США висловила Великобританії свої підозри в тому, що Huawei представляє загрозу безпеці, заявивши, що технології компанії можуть бути уразливі для шпигунства з боку китайського уряду. В результаті британські чиновники зайнялися підготовкою плану зі скорочення участі Huawei в будівництві і роботі мереж 5G на території Великобританії до нуля до 2023 року.

Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС

Huawei, в свою чергу, заперечує звинувачення влади США.

Тим часом, як пише The Register з посиланням на анонімне джерело в уряді, майже відразу після оголошення плану зі скорочення присутності Huawei в мережах країни міністри зрозуміли, що ця директива приречена на провал через повсюдну присутность компанії на ринку. Як пише видання, цей план призведе до руйнування всієї оптоволоконної мережі.

Читайте на ГК:Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ
Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент
Читайте на ГК:Названий кращий серіал століття