1. Новини Закарпаття
  2. >

Розроблено джейлкбрейк, який зламує будь-який iPhone

За словами користувачів, які встановили джейлбрейк, він працює як задумано

За словами користувачів, які встановили джейлбрейк, він працює як задумано

Хакерська група Unc0ver опублікувала в мережі інструменти для джейлбрейка пристроїв Apple на всіх версіях iOS з 11 до 13.5, крім 12.3-12.3.2 або 12.4.2-12.4.5. Джейлбрейк отримав назву Unc0ver 5.0.1.

Хакери стверджують, що джейлбрейк використовує «правильні і детерміновані методи» злому операційної системи, що гарантує його стабільність. Крім того, його установка ніяк не порушує конфіденційність особистих даних, що зберігаються на пристрої - розробники інструменту заявляють, що впровадили захист особистої інформації. При цьому після злому продовжать працювати основні сервіси Apple - iCloud, iMessage, FaceTime, Apple Pay, Visual Voicemail, Weather і Stocks - а також зберігається можливість отримувати оновлення iOS в майбутньому.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

«Наш джейлбрейк просто додає виключення до внутрішніх налаштувань системи. Він дозволяє читати тільки файли джейлбрейка і частини файлової системи, які не містять даних користувача », - повідомив виданню Wired провідний розробник Unc0ver.

За словами користувачів, які встановили джейлбрейк, він працює як задумано. При цьому, відзначає Wired, у спільноти не було часу проаналізувати опублікований інструмент; крім того, оцінити його роботу буде складно, оскільки це продукт з закритим вихідним кодом.

Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії

Відзначається, що новий джейлбрейк Unc0ver вперше за останні роки побудовано на використанні уразливості нульового дня - це означає, що Apple може не знати про неї, і в найближчі дні не зможе усунути можливість злому пристроїв в оновленнях системи. На думку дослідників безпеки, опитаних Wired, компанії буде потрібно мінімум дві-три тижні, щоб самостійно знайти і прибрати недолік в iOS. «Це велике досягнення», - розповів виданню хакер axi0mX, який знайшов checkm8 в минулому році.

Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні
Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя