1. Новини Закарпаття
  2. >

Вже виявлено проблеми з навушниками Surface Earbuds

Microsoft почала поставки бездротових навушників Surface Earbuds.

Microsoft почала поставки бездротових навушників Surface Earbuds.

Користувачі вже почали знаходити перші проблеми з пристроєм - так, багато хто з них скаржаться на свист, що звучить при включенні гарнітури.

Ряд покупців заявили, що сторонні звуки чутно в навушниках взагалі після будь-якого включення звукових ефектів. «При відтворенні звуку, наприклад, при розблокуванні смартфона, початку дзвінка або включення музики, в навушниках звучить "білий шум" і свист, який триває близько двох трьох секунд», - написав на сайті Microsoft користувач з ніком V.Vaicys. Інший власник навушників, msedkowski, зазначив, що шиплячі звуки особливо сильно чути на меншій гучності, а виникають вони при кожному відтворенні музики або інших звукових ефектів. Користувачі розповіли, що відчувають подібну проблему при підключенні Earbuds до різних пристроїв - Surface Pro, Samsung Galaxy Note 10+, Google Pixel 3 XL і iPhone.

Читайте на ГК:Ubisoft представили нову технологію

Модератори Microsoft повідомили власникам навушників, що відомості про проблему передані команді Microsoft Surface, і найближчим часом буде представлена додаткова інформація з цього питання. Dr.Windows пише, що поява свисту в навушниках може бути пов'язана з оновленням прошивки до версії 3.0.0.5, яка нещодавно була випущена Microsoft для перших користувачів.

Microsoft Surface Earbuds надійшли в продаж 12 травня. Вартість навушників становить $199.

Читайте на ГК:"Продемонструвала напівоголені груди": Кайлі Дженнер у відвертому вбранні позувала для Vogue (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кіт пройшов 64 км, щоб повернутися додому (ФОТО)
Читайте на ГК:У Китаї завершили роботу над глобальною навігаційною системою Beidou-3