1. Новини Закарпаття
  2. >

Вже виявлено проблеми з навушниками Surface Earbuds

Microsoft почала поставки бездротових навушників Surface Earbuds.

Microsoft почала поставки бездротових навушників Surface Earbuds.

Користувачі вже почали знаходити перші проблеми з пристроєм - так, багато хто з них скаржаться на свист, що звучить при включенні гарнітури.

Ряд покупців заявили, що сторонні звуки чутно в навушниках взагалі після будь-якого включення звукових ефектів. «При відтворенні звуку, наприклад, при розблокуванні смартфона, початку дзвінка або включення музики, в навушниках звучить "білий шум" і свист, який триває близько двох трьох секунд», - написав на сайті Microsoft користувач з ніком V.Vaicys. Інший власник навушників, msedkowski, зазначив, що шиплячі звуки особливо сильно чути на меншій гучності, а виникають вони при кожному відтворенні музики або інших звукових ефектів. Користувачі розповіли, що відчувають подібну проблему при підключенні Earbuds до різних пристроїв - Surface Pro, Samsung Galaxy Note 10+, Google Pixel 3 XL і iPhone.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна

Модератори Microsoft повідомили власникам навушників, що відомості про проблему передані команді Microsoft Surface, і найближчим часом буде представлена додаткова інформація з цього питання. Dr.Windows пише, що поява свисту в навушниках може бути пов'язана з оновленням прошивки до версії 3.0.0.5, яка нещодавно була випущена Microsoft для перших користувачів.

Microsoft Surface Earbuds надійшли в продаж 12 травня. Вартість навушників становить $199.

Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку