1. Новини Закарпаття
  2. >

SpaceX і NASA планують відправити свої фотографії на борту космічного корабля Crew Dragon до МКС

Таким чином SpaceX і NASA хоче підтримати досягнення і перемоги учнів і студентів цього року.

Таким чином SpaceX і NASA хоче підтримати досягнення і перемоги учнів і студентів цього року.

Установи пропонують всім учням і студентам - від дитячого садка до аспірантури, а також школярам і студентам, які в цьому році закінчують своє навчання, відправити свої фотографії на борту космічного корабля Crew Dragon до МКС. Проект під назвою «CLASS OF 2020» проводиться в рамках заходів з підтримки і підготовку до відправки космічного корабля багаторазового використання Crew Dragon в перший пілотований політ на МКС-27 травня 2020 року. Фотографії для завантаження приймаються до середи 20 травня 2020 року включно.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)

SpaceX і NASA після 20 травня згенерують всі раніше завантажені на цей портал фотографії в мозаїку в формі Землі, роздрукують її і відправлять на Crew Dragon до МКС.

SpaceX відправить Crew Dragon в перший пілотований політ на МКС-27 травня 2020 року. Crew Dragon відправиться в свій перший пілотований політ (під назвою Demo-2 mission або DM2) на МКС і назад з астронавтами Бобом Бенкеном (Bob Behnken) і Дугом Херлі (Doug Hurley) на борту.

Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1
Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією