1. Новини Закарпаття
  2. >

Створено нейромережу, яка утворює неіснуючі слова

This Word Does Not Exis придумовує нові слова і дає їм визначення

This Word Does Not Exis придумовує нові слова і дає їм визначення

Томас Дімсон, програміст, який створив додаток Hyperlapse для Instagram, представив свій новий проект під назвою This Word Does Not Exist.

Як пояснює сам Томас Дімсон, This Word Does Not Exist є варіацією нейромережі GPT-2. Вона складає слова з нуля і дає їм пояснення і приклади вживання. Наприклад, придуманий нейромережею іменник incromulentness утворено від неологізму cromulent, яке вперше з'явилося в серії мультсеріалу «Сімпсони» в 1996 році і перекладається як «адекватний, прийнятний, правильний». Слово incromulentness, на думку нейромережі, означає «відсутність щирості або прямоти».

Читайте на ГК:На Землі вирує магнітна буря: названо всі небезпечні дати

Демо-версія проекту є на однойменному сайті. Існує також твіттер-бот проекту. Крім того, на GitHub можна скачати попередньо навчену модель.

Правда, користувачі YCombinator вже помітили, що This Word Does Not Exist іноді пропонує вже існуючі слова - наприклад, refactoring. Деякі слова є трохи зміненими існуючими словами - наприклад, intermodulate - або словами, написаними з помилкою (disaproval). З іншого боку, нейромережа дає своє власне пояснення до кожного слова. Наприклад, слово disaproval вона пояснює як the action of expending money for a period of time ( «процес витрачання грошей за певний період часу»). Друге значення, яке пропонує нейромережа, однаково для кожного слова і пояснює його походження - a word that does not exist; it was invented, defined and used by a machine learning algorithm ( «слово, якого не існує, його винайшов і використав алгоритм машинного навчання»).

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 5 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Обматюкала Путіна: відома футболістка збірної РФ цікаво привітала росіян з Днем єдності
Читайте на ГК:В дуже крихітному латексному костюмі: копія Меган Фокс знялася в пікантній фотосесії (ФОТО)