1. Новини Закарпаття
  2. >

Samsung припиняє підтримку платформи віртуальної реальності XR

З 30 червня 2020 року Samsung припинить підтримку додатка Samsung VR Video на пристроях віртуальної реальності Oculus Go, Oculus Rift або Oculus Quest

З 30 червня 2020 року Samsung припинить підтримку додатка Samsung VR Video на пристроях віртуальної реальності Oculus Go, Oculus Rift або Oculus Quest

Доступ до платформи буде повністю закритий для користувачів 30 вересня 2020 року.

Процедуру відмови від власної платформи віртуальної реальності XR Samsung розділила на кілька етапів, які будуть разом тривати протягом чотирьох з половиною місяців. Це зроблено для того, щоб користувачі змогли зберегти свої дані і були в курсі того, що відбувається.

Так з 11 травня 2020 року користувачі віртуального сервісу компанії і додатків Samsung XR і Samsung VR Video перестали отримувати оновлення і не можуть більше завантажувати в VR-додатки свої 360-градусні відеоролики, так як тепер в Samsung XR відключена функція «Завантаження відео». Додатково з цього моменту для користувачів відключена функція Creator Portal Analytics.

Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus

До того ж компанія видалить додаток Samsung VR Video з магазину Oculus.

Далі через два місяці з 30 вересня 2020 року Samsung відключить і безповоротно видалить всі облікові записи користувачів сервісу Samsung XR. З цього моменту користувачі більше не зможуть увійти в Samsung XR для перегляду свого контенту. Також компанія видалить з сервісу Samsung XR всі опубліковані користувачами раніше відеоролики. Доступ до цих записів, розміщених на сайті www.samsungxr.com за допомогою вбудованої посилання, буде заблоковано.

Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні

В кінці вересня 2020 року додаток Samsung VR Video більше не буде підтримуватися пристроями Samsung Gear VR і Windows Odyssey. Компанія видалить додаток Samsung VR Video з магазину Microsoft Mixed Reality. Теж відбудеться і з мобільним додатком Samsung XR - воно не буде більше підтримуватися на пристроях Android і буде видалено з магазинів Galaxy Store і Google Play.

Samsung не пояснила причину своїх деструктивних дій з цього раніше цікавого компанії напрямку.

Раніше в кінці березня 2020 року компанія Oculus припинила підтримку своїх програм Oculus 360 Photos, Oculus Video і Oculus Browser для пристроїв віртуальної реальності Samsung Gear VR.

Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя
Читайте на ГК:Не видасть чоловіків, які втекли з України: одна з країн проти екстрадиції українців призовного віку
Читайте на ГК:«Велика частина» його корпусу пішла під воду: акули атакували російське судно