1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook виплатить $52 млн модераторам, які працювали з небажаним контентом для читачів

Компенсації отримають понад 11 тисяч осіб

Компенсації отримають понад 11 тисяч осіб

Більшості виплатять приблизно по $1 тис. Будь-хто, у кого діагностовано психічне захворювання, має право на додаткові $1500, а люди, які заробили кілька діагнозів, наприклад, посттравматичний розлад і депресію, можуть зажадати до $6000. За певних умов і сума компенсації може вирости до $50 тис. При цьому юристи стверджують, що право на доплати у зв'язку з розвиненою депресією мають як мінімум половина, що підтримала позов.

Нові правила торкнуться модераторів, які працюють в Каліфорнії, Арізоні, Техасі та Флориді з 2015 року і по теперішній час.

Читайте на ГК:Біткоїн рекордно подорожчав: курс вище за 35 тисяч доларів

У березні, після початку пандемії коронавірусу, Facebook заявляв, що планує поміняти підхід до модерації контенту. Там відзначали, що працювати з небажаними публікаціями, включаючи загрози самогубства або пости з селфхармом, будуть тільки модератори, так як штатні співробітники пішли на віддалений режим роботи. Тоді в Facebook пояснили рішення тим, що фільтрація таких постів вимагає значної стресостійкості працівників, а за межами своїх офісів компанія не може надати їм звичайні сервіси та програми з підтримки психічного здоров'я. Модераторам, які зараз працюють на дому, пообіцяли курси по машинному навчанню, щоб автоматизувати велику частину процесу.

Читайте на ГК:"Поширюється із небаченою швидкістю": новий штам COVID-19 виявили у 41 країні
Читайте на ГК:"Еротична спокуса": гаряча Демі Роуз випнула пишні груди у відвертій сукні (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 6 січня 2021 для всіх знаків Зодіаку
загрузка...