1. Новини Закарпаття
  2. >

SpaceX представила симулятор процедури стикування корабля Crew Dragon з МКС

Компанія вирішила показати віртуальний симулятор в браузері, який може випробувати будь хто з бажаючих.

Компанія вирішила показати віртуальний симулятор в браузері, який може випробувати будь хто з бажаючих.

Реальний екіпаж при стикуванні буде використовувати сенсорні екрани, а також резервні системи фізичного управління кораблем. Симулятор дає уявлення саме про ручний процес управління стикуванням, хоча, як передбачається, ця процедура буде виконана в повністю автоматичному режимі, а космонавти візьмуть управління на себе тільки в крайньому випадку.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)

На сайті iss-sim.spacex.com можна спробувати себе в якості члена Crew Dragon і спробувати зістикуватися з МКС. Для симулятора потрібно використовувати клавіатуру, яка допоможе витримувати вертикальну і горизонтальну орієнтацію корабля щодо станції. Перша хрестовина відповідає за зсув корабля по осях X і Y, а друга - за поворот по тим же осях. У центрі знаходяться перемикачі сили впливу команд. Ще дві керуючі кнопки праворуч відповідають за поворот корабля по осі Z. Плюс і мінус регулюють швидкість наближення до корабля або віддалення від нього. Параметри руху виводяться на центральний приціл.

Crew Dragon вже виконав перший безпілотний політ до міжнародної станції в березні цього року. Він пройшов успішно, і корабель повернувся назад на Землю, доставивши науковий вантаж зі станції. У травні заплановано проведення місії Demo-2 на МКС і назад з астронавтами Бобом Бенкеном і Дугом Херлі на борту.

У квітні Dragon першого покоління завершив свою останню, двадцяту за рахунком місію. Всього з 2012 року літальний апарат доставив на МКС і назад на Землю більше 45 тисяч кг цінних вантажів.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...