1. Новини Закарпаття
  2. >

Прихильники поштової скриньки Newton Mail викупили її та перезапустили

Вони не стали розкривати умови угоди, зазначивши лише, що вона «далася їм нелегко».

Вони не стали розкривати умови угоди, зазначивши лише, що вона «далася їм нелегко».

Нові власники сервісу для управління електронною поштою Newton Mail Мейтрік Катар і Джастін Мітчелл оголосили, що вона відновила свою роботу. Провели перезапуск серверу вдруге за два роки.

«Ми не венчурна компанія з хорошим фінансуванням. І ми не корпорація, яка бажає скуповувати активи заради вигоди. Ми просто незалежне агентство розробки додатків, яке любить створювати продукти », - відзначили покупці.

За словами Катар і Мітчелла, вони обидва мають багаторічний досвід в створенні програмних продуктів для стартапів і компаній і розуміють всі тонкощі продуктового дизайну і розробки, але угоди M&A стали для обох чимось новим. При цьому вони назвали Newton Mail одним з кращих додатків.

Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією

Катар працює дизайнером по продукту в студії розробки Simform, а Мітчелл є засновником дизайн-агентства SoFriendly і одним із творців месенджера з голосовими повідомленнями Yac.

Сервіс Newton Mail заробив під управлінням компанії CloudMagic і відповідною назвою в 2013 році. У 2016 році він отримав нинішню назву.

Після перезапуску Newton Mail продовжить працювати по підписці і буде коштувати $50 в рік, як і раніше. Ті, хто зберіг підписку, отримають ще три місяці безкоштовного використання. Користувачі, які скасували підписку та хочуть повернутися, отримають 20% -ву знижку.

Згідно з планами нових власників, в Newton Mail додадуть більше контролю над даними для користувачів і темний режим. У разі невдачі Катар і Мітчелл пообіцяли відкрити вихідний код Newton і знайти інший спосіб підтримувати його роботу.

Читайте на ГК:“Українська мова є частиною нашої культурної спадщини”: Кисельов зробив несподівану заяву /ВІДЕО
Читайте на ГК:У МЗС України підтвердили загибель 25 українців в Ізраїлі та Газі
Читайте на ГК:Метеозалежним непереливки: на Землі вирує потужна магнітна буря