1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook зламав Spotify, Venmo, Tinder, TikTok, DoorDash і Pinterest

Це вже не перший випадок, коли Facebook викликає проблеми в екосистемі додатків iOS

Це вже не перший випадок, коли Facebook викликає проблеми в екосистемі додатків iOS

Користувачі популярних додатків для iPhone, таких як Spotify, Venmo, Tinder, TikTok, DoorDash і Pinterest, зіткнулися з постійними збоями в результаті помилки в SDK Facebook. Повідомлення про збої почали надходити ввечері 7 травня.

Проблема була викликана змінами на стороні сервера Facebook.

«Нова версія Facebook включала зміни, які викликали збої у деяких користувачів в додатках, що використовують Facebook iOS SDK. Ми швидко виявили проблему і вирішили її. Ми приносимо вибачення за будь-які незручності », - заявили в Facebook.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

Facebook SDK включають в додатки по ряду причин: для надання єдиної реєстрації з використанням облікових записів користувачів в Facebook і, одночасно, для запуску метрик, які використовуються для реклами в Facebook. Додатки намагалися зв'язатися з серверами Facebook і в результаті давали збій. При цьому збої відбувалися навіть в тому випадку, якщо користувачі не увійшли в Facebook, не встановивши додатки, створені Facebook, або не використали будь-які функції, пов'язані з соцмережею, в порушених додатках. Багато користувачів при цьому навіть не знають, що Facebook SDK включений і часто збирає дані всередині додатків.

Це вже не перший випадок, коли Facebook викликає проблеми в екосистемі додатків iOS. Наприклад, на початку 2019 року Apple тимчасово відкликала сертифікат Facebook на використання програми, яка таємно збирала дані інших сервісах, в тому числі і тих, що не були створені соцмережею.

Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні