1. Новини Закарпаття
  2. >

Дослідники розроблюють ПЗ для тепловізійних камер для виявлення лихоманки, яка вважається поширеним симптомом COVID-19.

Тепловізіонная камера, яку створює інший член IEEE Тураджі Ебрахімі, також може відстежувати контакти людини

Тепловізіонная камера, яку створює інший член IEEE Тураджі Ебрахімі, також може відстежувати контакти людини

Члени Інституту інженерів електротехніки та електроніки (IEEE) з Іспанії та Швейцарії розробляють програмне забезпечення для тепловізійних камер, щоб вони могли виявляти лихоманку, яка вважається поширеним симптомом COVID-19.

Групи працюють над окремими проектами, які покращують технологію, використовувану в цих камерах, щоб їх можна було встановлювати в аеропортах, лікарнях, на заводах і в офісних будівлях, а також в ресторанах і магазинах. Покращені прилади дозволять забезпечити більш швидкий процес індивідуальної перевірки відвідувачів публічних місць і допоможуть зупинити поширення вірусу, впевнені розробники.

Член IEEE Алехандро Курц де Гріно, інженер-конструктор і дослідник в іспанській компанії BCB Informática y Control SL, розробляє програмне забезпечення, яке допоможе камерам відповідати технічним стандартам для галузі охорони здоров'я.

Тепловізіонная камера, яку створює інший член IEEE Тураджі Ебрахімі, також може відстежувати контакти людини. Він розробив криптографічний інструмент для забезпечення конфіденційності того, чия температура перевіряється.

Камери виготовлені з готових компонентів і відкритого програмного забезпечення, тому вони дешевші, ніж існуючі тепловізори, і їх легко зібрати і встановити.

У квітні Apple і Google оголосили, що стали партнерами в розробці загальної допоміжної платформи для боротьби з поширенням COVID-19. Проект передбачає розробку спільної захищеної мобільної системи добровільного відстеження контактів з можливими носіями коронавірусу.

Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Єднання з природою": модель голяка прогулялася на природі (ФОТО)
загрузка...