1. Новини Закарпаття
  2. >

Алгоритм Uber АІ проходить гру на Atari 2600 краще ніж людина

Uber AI було не просто створити ШІ, який міг би поставити рекорди в старих іграх

Uber AI було не просто створити ШІ, який міг би поставити рекорди в старих іграх

ШІ-алгоритм Go-Explore, створений компанією Uber AI, проходить будь-яку гру на Atari 2600 з показниками, що перевищують середні людські, включаючи ігри, в яких раніше штучний інтелект зазнавав труднощів. Як повідомляють автори алгоритму, такого результату вдалося досягти за допомогою системи, яка може запам'ятовувати перспективні стани і повертатися до них, перш ніж приступити до повторного дослідження гри.

Go-Explore дослідники представили на початку 2019 року. Зараз він показує результати «на порядок краще», ніж у своїх попередників, у багатьох іграх, пише Engadget. Go-Explore став першим алгоритмом, який подолав усі рівні Montezuma's Revenge і отримав «майже ідеальний» показник в Pitfall.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 вересня 2021 — що обіцяють астрологи

При цьому, як вказує Джефф Клуні з Uber AI, алгоритм Agent57 компанії DeepMind досяг аналогічних показників, але «абсолютно іншими методами».

Як і у випадку з іншими подібними проектами, метою Uber AI було не просто створити ШІ, який міг би поставити рекорди в старих іграх. Дослідника також успішно протестували Go-Explore в декількох симуляцій простих роботів. Uber AI сподіваються, що навички, які Go-Explore придбав в іграх Atari, можуть допомогти поліпшити навігацію для роботів і автономних автомобілів.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
загрузка...