1. Новини Закарпаття
  2. >

Через страх перед коронавірусом вишки 5G продовжують спалювати

Цього разу в Північній Осетії

Цього разу в Північній Осетії

Поруч із селищем Ногір в Північній Осетії в зв'язку з побоюванням можливого введення мережі п'ятого покоління (5G) місцеві жителі спалили вишку телефонного зв'язку МТС

«Вже йдуть на злочини, зокрема, спалили недавно антену МТС поруч із селищем Ногір, і село залишилося без зв'язку. Кожен день надходять дзвінки в мою приймальню про те, щоб налагодили зв'язок », - повіломив голова республіки.

Багато жителів республіки стверджують, що коронавірусної інфекції не існує, і вона вигадана для подальшого поширення мережі 5G з метою опромінення і чіпування: «Багато хто стверджує, що коронавірусу немає, ніякої небезпеки немає, що це організовано якимись світовими силами, які зацікавлені в тому, щоб людей загнати, як мені говорили деякі учасники мітингу, в резервації, поставити потім антени 5G, опромінити, щоб вони втратили свідомість, і потім будуть чіпувати. І чимало таких людей », - зазначив керівник регіону.

Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)

Працівники британських телекомунікаційних компаній, отримують погрози розправи. Жителі знімають на камери телефонів і заважають робити звичайну роботу, пише The Guardian.

Проблема стала настільки серйозною, що інженери з компанії BT Openreach, які підключають індивідуальні будинки до широкосмугового зв'язку, почали публікувати оголошення в групах проти 5G в Facebook з проханнями не вживати ніяких дій проти них особисто та їх обладнання, оскільки вони не мають відношення до мобільних мереж .

Міжнародні експерти неодноразово пояснювали, що нова система високошвидкісного зв'язку не становить небезпеки для людини. Вони також вказували, що коронавірус широко поширився в багатьох країнах, де взагалі відсутнє покриття 5G, таких як Іран.

Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими
Читайте на ГК:Чехія хоче привабити українців-заробітчан високими зарплатами: скільки пропонують?
Читайте на ГК:Роналду збив з ніг дівчину-стюарда на розминці (ВІДЕО)
загрузка...