1. Новини Закарпаття
  2. >

В офіційному акаунті Disney+ в Twitter з'явилося дивне повідомлення

Користувачам ініціатива здалася дивною.

Користувачам ініціатива здалася дивною.

В офіційному акаунті Disney+ в Twitter запропонували шанувальникам «Зоряних війн» відсвяткувати трансляцію частини «Зоряні війни: Сходження Скайуокера» 4 травня. Фанати могли відповісти на дане повідомлення твітами з улюбленими моментами з фільму під хештегом #StarWars, однак Disney при цьому отримувала всі права на використання цих твітів.

Компанія випустила уточнення: «Відправляючи нам своє повідомлення за допомогою #MayThe4th, - ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо повідомлення і ім'я вашого профілю у всіх засобах масової інформації, а також з нашими умовами використання тут: disneytermsofuse.com».

Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном

Там є такий пункт: «Ми не вимагаємо передачі нам виняткових прав на Ваш контент; тим не менш, Ви даєте нам невиключну, субліцензовану і безоплатну ліцензію на території всього світу на всі об'єкти авторського права, товарні знаки, патенти, комерційну таємницю, права на недоторканність приватного життя і опублікування інформації, а також інші права інтелектуальної власності на використання , відтворення, передачу, друк, опублікування, публічну демонстрацію, експонування, поширення, повторне поширення, копіювання, класифікацію, коментування, редагування, адаптацію, переклад, створення на його основі похідних робіт, публічне виконання, надання до нього доступу, а також інше використання такого контенту, повністю або частково, у всіх медіа-форматах і в каналах, які відомі сьогодні або будуть винайдені в майбутньому (в тому числі в зв'язку з Послугами Disney і на сайтах третіх осіб, а також таких платформах, як Facebook, YouTube і Twitter), в будь-якій кількості копій і без обмеження за часом, образу і частоті використання, без надання Вам подальшого повідомлення, з посиланням на джерело або без неї, а також без вимоги отримання у Вас дозволу і без здійснення платежів Вам або будь-якій іншій фізичній або юридичній особі ».

Після критики Disney довелося опублікувати ще одне уточнення. Компанія заявила, що «вищевказана юридична мова застосовується ТІЛЬКИ до відповідей на цей твіт з використанням #MayThe4th і згадкою @DisneyPlus».

Поки незрозуміло, з якою метою взагалі оголошена кампанія. Можливо, Disney просто хоче розмістити на офіційній сторінці Star Wars на YouTube фанатське відео. У будь-якому випадку, користувачам ініціатива здалася як мінімум дивною.

Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією
Читайте на ГК:“Українська мова є частиною нашої культурної спадщини”: Кисельов зробив несподівану заяву /ВІДЕО
Читайте на ГК:У МЗС України підтвердили загибель 25 українців в Ізраїлі та Газі