1. Новини Закарпаття
  2. >

Соціальна мережа Twitter відключила можливість постити твіти по SMS-повідомленням майже у всіх країнах

Це була одна з перших функцій сервісу після запуску в 2006 році.

Це була одна з перших функцій сервісу після запуску в 2006 році.

Зрозуміло, це не стане проблемою в 2020 році, коли переважна більшість користувачів твітить пости через браузерну версію або додаток. Однак, як з'ясувалося, деякі все ж використовували SMS, щоб читати твіти інших користувачів - так, компанія DansDeals, яка проводила SMS-повідомлення про нові пропозиції через сервіс, поскаржилася на зникнення функції. Крім того, в блозі компанії стверджується, що кількість передплатників в акаунті DansDeals знизилося з 97 тисяч до 89 - судячи з усього, Twitter видалила фоловерів, які підписалися на оповіщення компанії через SMS без створення повного облікового запису.

У своєму повідомленні соцмережа не уточнює, в яких саме країнах залишилася функція відправки твітів через SMS. Twitter повідомляє, що була змушена прибрати цю можливість через вразливості, які загрожують користувачам.

Відключення функції знаменує собою кінець епохи для соцмережі - спочатку вона була побудована саме навколо SMS, відзначає The Verge. Ліміт розміру твітів в 140 символів, який був перші роки в соцмережі, був результатом адаптації постів саме до SMS-повідомлень, і всі користувачі повинні були користуватися соцмережею саме таким способом. Поки не зовсім ясно, які ризики безпеки несе функція отримання твітів від інших користувачів за допомогою SMS, однак, як зазначає видання, Twitter була давно налаштована на поступову відмову від неї.

Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Читайте на ГК:Може ми чогось не знаємо?!: Трамп заявив, що Угорщина має спільний кордон з Росією
Читайте на ГК:“Українська мова є частиною нашої культурної спадщини”: Кисельов зробив несподівану заяву /ВІДЕО