1. Новини Закарпаття
  2. >

Instagram дозволить створювати меморіальні аккаунти померлих від COVID-19

В даний час члени сім'ї можуть попросити, щоб обліковий запис мертвого людини в Instagram була увічнена

В даний час члени сім'ї можуть попросити, щоб обліковий запис мертвого людини в Instagram була увічнена

Instagram прискорено запровадить функцію меморізаціі облікового запису померлого користувача. Під іменами таких користувачів з'явиться банер «Remembering».

«Ми працювали над цими оновленнями протягом деякого часу, але прискорилися в світлі ситуації з COVID-19, щоб допомогти підтримати наше співтовариство в важкий час», - зазначила Ліза Креншоу, представник Instagram.

Однак поки точної інформації про те, коли запровадять нову функцію, немає.

Читайте на ГК:Як світ зустрів 2021р: на вулицях майже безлюдно (ФОТО)

В даний час члени сім'ї можуть попросити, щоб обліковий запис мертвого людини в Instagram була увічнена, заповнивши форму на сайті. Після цього сторінка стає вічною, її не можна редагувати або видаляти, а сторонні користувачі не можуть зайти в аккаунт, навіть маючи пароль. При цьому обліковий запис перестає відображатися на сторінці «Огляд», але друзі все одно можуть відправляти особисті повідомлення. Родичі також можуть попросити видалити акаунт, і для цього потрібно надати свідоцтва про народження і смерті користувача і дані про спорідненість.

Аналогічна функція вже давно існує в Facebook. З 2015 року можна передавати довіреним людям право керувати своїм обліковим записом на випадок смерті власника. До речі, за прогнозами дослідників Оксфордського університету, до 2100 року число акаунтів померлих користувачів значно перевищить кількість усіх інших облікових записів. Підрахунки були проведені на основі даних про прогнозовану смертність, чисельність населення і кількість користувачів Facebook в XXI столітті.

Читайте на ГК:Відео дня: «Один вдома», але з Сильвестром Сталлоне в ролі Кевіна (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Країни світу зустрічають 2021 рік на тлі пандемії коронавірусу
Читайте на ГК:Мексиканець вирив тунель у будинок коханки
загрузка...