1. Новини Закарпаття
  2. >

Кількість випущених консолей PS5 буде невелика

Реально продати від 5 до 6 млн приставок

Реально продати від 5 до 6 млн приставок

Sony не планує відкладати випуск консолі Play Station 5, який запланований на кінець 2020 року, але збирається в перший рік випустити набагато менше приставок, ніж у випадку з PS4, повідомляє Bloomberg.

У Sony оцінили, що до кінця березня 2021 року реально продати від 5 до 6 млн приставок. За аналогічний період було реалізовано 7,5 млн консолей PS4.

Компанія прогнозує набагато нижчий попит на PS5 в зв'язку з тим, що приставка буде мати високі технічні характеристики і високу ціну. Такий фактор, як пандемія коронавіруса, позначився, скоріше, на рекламній стороні справи, але не на виробництві консолі.

Планованою ціною PS5 називають суму від $499 до $549. PS4 коштувала $399. На думку аналітиків з Bloomberg Intelligence, PS5, і Xbox Series X коштуватимуть в районі $450.

Джерела підтвердили, що Sony буде спиратися на PS4 і PS4 Pro, щоб залучити більше нових користувачів, поки кількість консолей 5-го покоління не буде доведена до значимої позначки. Після цього планується більш активне просування PS5. Поки ж цінники на PS4 і PS4 Pro можуть знизити.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

Коронавірус ж може позначитися на виробничих планах компанії в майбутньому. Поки співробітники Sony працюють вдома, і рада директорів компанії не змогла зібратися в березні, щоб затвердити бізнес-плани на поточний фінансовий рік. Sony вже визнала, що пандемія може вплинути на терміни виробництва ігор для наступної консолі.

У ситуації з PS5, однак, старт продажів зрушувати НЕ будуть хоча б тому, щоб не програти Microsoft з її Xbox Series X.

Поставки компонентів збирачам PS5 вже стартували, а початок масового виробництва заплановано на червень.

Консоль буде мати восьміядерний процесор AMD Zen 2 (x86-64-AMD Ryzen «Zen 2») з частотою до 3,5 ГГц і графічним процесором AMD Radeon RDNA 2 продуктивністю 10,3 терафлопс (10,3 TFLOPS) з тридцятьма шістьма обчислювальними блоками з частотою 2,2 ГГц, заявлена апаратна підтримка трасування променів (в тому числі трасування отримають сумісні ігри, наприклад, з PlayStation 4) і дозволу 8К. Загальний обсяг оперативної пам'яті приставки складе 16 ГБ, вона буде мати SSD-накопичувач на 825 ГБ.

Днями Sony представила новий контролер для PlayStation 5. Він отримав назву DualSense.

Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Читайте на ГК:Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні