1. Новини Закарпаття
  2. >

У Firefox виникли проблеми з відображенням відео на YouTube

Як вирішити проблему обрізання відео з включеним плагіном privacy.resistFingerprinting?

Як вирішити проблему обрізання відео з включеним плагіном privacy.resistFingerprinting?

Користувачі Firefox повідомили про те, що YouTube не відображує відео належним чином, коли в браузері активована технологія захисту від фінгерпрінтінгу.

У Firefox є функція під назвою privacy.resistFingerprinting, завдяки якій браузер краще захищений від фінгерпрінтінга - способу ідентифікації користувачів за допомогою цифрового відбитка, який збирається на основі безлічі відкритих параметрів: від IP-адреси і версії браузера до набору використовуваних плагінів. Захист від фінгепрінтінга - це базова функція, яка пропонується в браузерах Firefox. Однак, як повідомляють користувачі, вона викликає проблеми з відображенням відео на YouTube.

Коли функція включена, відео обрізається. Як пояснює BleepingComputer, проблему можна виправити, перемістивши курсор миші за межі відео, але в повноекранному режимі стає трохи складніше видаляти обрізану частину.

Коли функція privacy.resistFingerprinting відключена, відеоролики відображаються правильно.

В баг-репорті в блозі Mozilla, а також на форумі Reddit користувачі змогли відстежити проблему. З'ясувалося, що справа в фоновому зображенні, яке використовується для відео YouTube. Коли функція resistFingerprinting включена, вона змінює фонове зображення в кодуванні base64.

Користувачі з блокувальником реклами можуть вирішити проблему, додавши правило www.youtube.com ##. Ytp-gradient-bottom. BleepingComputer також зазначає, що Google поки ніяк не прокоментував помилку.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців
Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus